Vena


IMIĘ Vena
PŁEĆ Suka
WIEK młodzik (1-2 lata)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w swoim nowym domku :-)
WOJEWÓDZTWO łódzkie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ sterylizowana
STOSUNEK DO DZIECI nieznany
STOSUNEK DO PSÓW pozytywny
STOSUNEK DO KOTÓW nieznany
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA
EMAIL OPIEKUNA
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę
JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ADOPCJĄ TEGO PSA Wypełnij ankietę adopcyjną

Vena to młodziutka ok. 1,5 roczna suczka w typie rasy alaskan malamute.

W styczniu 2018 r. trafiła do schroniska w woj. opolskim. Zadbana, czysta, socjalizowana. Niestety przez miesiąc nikt się po nią nie zgłosił. Może się znudziła? Może ktoś nie mógł się nią opiekować? Do schroniska trafiła wprost z ulicy. Obecnie przebywa w hotelu dla psów Hasiorowo, ok. 30 km od Bełchatowa.

Vena jest „idealną” malamutką. Niesłychanie kontaktowa i towarzyska – wciąż rozdaje buziaki. Bywa uparta i samowolna – jak to porządny malamut. Czasem ciągnie na smyczy jak parowóz, czasem idzie ładnie przy nodze. Puszczona luzem na ogrodzonym terenie – raz wraca na wołanie, raz trzeba ganiać ją pół godziny – przecież to taka świetna zabawa. Jest niesamowicie pozytywną i kochaną suczką. Potrafi strzelić focha – jak to kobieta. Vena to jeszcze duże dziecko. Malamuty dojrzewają dość późno. Szukamy dobrego domu, który poprowadzi mądrze i pokocha gorąco. Vena zachowuje czystość, umie jeździć w samochodzie, raczej mieszkała w mieście. Nie szukamy budy, ani kojca. Będzie idealną towarzyszką dla osób aktywnych, lubiących ruch na świeżym powietrzu. Na spacerach Vena bardzo interesuje się zwierzyną, nie ma więc mowy o spacerach bez smyczy.

Obowiązują procedury adopcyjne – ankieta, wizyta plus osobisty odbiór psa. Suczka jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji: Kama 881 968 371

Adoptowana: 17. 3. 2018 r.