Vena


IMIĘ Vena
PŁEĆ Suka
WIEK młodzik (1-2 lata)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w swoim nowym domku :-)
WOJEWÓDZTWO łódzkie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ sterylizowana
STOSUNEK DO DZIECI nieznany
STOSUNEK DO PSÓW pozytywny
STOSUNEK DO KOTÓW nieznany
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA
EMAIL OPIEKUNA
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę

Vena to młodziutka ok. 1,5 roczna suczka w typie rasy alaskan malamute.

W styczniu 2018 r. trafiła do schroniska w woj. opolskim. Zadbana, czysta, socjalizowana. Niestety przez miesiąc nikt się po nią nie zgłosił. Może się znudziła? Może ktoś nie mógł się nią opiekować? Do schroniska trafiła wprost z ulicy. Obecnie przebywa w hotelu dla psów Hasiorowo, ok. 30 km od Bełchatowa.

Vena jest „idealną” malamutką. Niesłychanie kontaktowa i towarzyska – wciąż rozdaje buziaki. Bywa uparta i samowolna – jak to porządny malamut. Czasem ciągnie na smyczy jak parowóz, czasem idzie ładnie przy nodze. Puszczona luzem na ogrodzonym terenie – raz wraca na wołanie, raz trzeba ganiać ją pół godziny – przecież to taka świetna zabawa. Jest niesamowicie pozytywną i kochaną suczką. Potrafi strzelić focha – jak to kobieta. Vena to jeszcze duże dziecko. Malamuty dojrzewają dość późno. Szukamy dobrego domu, który poprowadzi mądrze i pokocha gorąco. Vena zachowuje czystość, umie jeździć w samochodzie, raczej mieszkała w mieście. Nie szukamy budy, ani kojca. Będzie idealną towarzyszką dla osób aktywnych, lubiących ruch na świeżym powietrzu. Na spacerach Vena bardzo interesuje się zwierzyną, nie ma więc mowy o spacerach bez smyczy.

Obowiązują procedury adopcyjne – ankieta, wizyta plus osobisty odbiór psa. Suczka jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji: Kama 881 968 371

Adoptowana: 17. 3. 2018 r.