Adopcje Wirtualne

Jeśli chcesz pomóc naszym podopiecznym, a z jakichś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach żadnego z nich, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Adopcja wirtualna to zobowiązanie do comiesięcznych wpłat na rzecz wybranego psa. Adoptowany wirtualnie malamut dzięki swoim opiekunom ma na koncie środki pozwalające na jego utrzymanie w hoteliku lub domu tymczasowym, leczenie, pożywienie i socjalizację.

Status opiekuna wirtualnego otrzymasz gdy zadeklarujesz nawet najmniejszą, ale regularną wpłatę na rzecz wybranego malamuta. Często nasze malamuty mają po kilku wirtualnych opiekunów, składających się na ich utrzymanie i leczenie. Szczególnie psy borykające się z problemami zdrowotnymi, potrzebujące co miesiąc kwoty wyższej niż opłata za hotelowanie i wyżywienie bardzo liczą na taki właśnie nad nimi patronat.

Losy psów i aktualne informacje na ich temat, a także ich zdjęcia umieszczamy na bieżąco w ich wątkach na naszym forum. Wirtualny opiekun na życzenie otrzyma takie informacje również emailowo lub telefonicznie.

Adopcja wirtualna krok po kroku:

 1. Poinformuj nas o zamiarze objęcia malamuta opieką i zadeklaruj kwotę, możesz to zrobić korzystając z formularza poniżej
 2. Wpłacaj regularnie dowolną, zadeklarowaną kwotę na konto Fundacji poprzez wpłatę na konto lub wybrany system wpłat darowizn
 • W każdej chwili możesz zrezygnować z pomocy (powiadom nas o tym mailowo).
 • Każdy malamut może mieć kilku opiekunów wirtualnych.
 • Przy prezentacji wybranego malamuta umieścimy Twoje imię i nazwisko bądź nick wraz z informacją, że jesteś jego wirtualnym opiekunem.
 • W każdej chwili możesz prosić o dodatkowe informacje lub zdjęcia swojego podopiecznego, możesz go również odwiedzić.
 1. (wymagane)
 2. (wymagany ważny email)
 3. (wymagane)
 4. (wymagane)
 5. (wymagane)