Adopcje Wirtualne

Z dniem 01.03.2019 r. psy przebywające pod naszą opieką za porozumieniem stron przeszły pod opiekę Fundacji Skrzydlaty Pies, jeśli chcesz wesprzeć malamuty, TUTAJ znajdziesz informacje jak możesz to zrobić. Dziękujemy!

Jeśli chcesz pomóc naszym podopiecznym, a z jakichś powodów nie możesz przygarnąć pod swój dach żadnego z nich, możesz adoptować zwierzę wirtualnie. Adopcja wirtualna to zobowiązanie do comiesięcznych wpłat na rzecz wybranego psa. Adoptowany wirtualnie malamut dzięki swoim opiekunom ma na koncie środki pozwalające na jego utrzymanie w hoteliku lub domu tymczasowym, leczenie, pożywienie i socjalizację.

Status opiekuna wirtualnego otrzymasz gdy zadeklarujesz nawet najmniejszą, ale regularną wpłatę na rzecz wybranego malamuta. Często nasze malamuty mają po kilku wirtualnych opiekunów, składających się na ich utrzymanie i leczenie. Szczególnie psy borykające się z problemami zdrowotnymi, potrzebujące co miesiąc kwoty wyższej niż opłata za hotelowanie i wyżywienie bardzo liczą na taki właśnie nad nimi patronat.

Losy psów i aktualne informacje na ich temat, a także ich zdjęcia umieszczamy na bieżąco w ich wątkach na naszym forum. Wirtualny opiekun na życzenie otrzyma takie informacje również emailowo lub telefonicznie.

Adopcja wirtualna krok po kroku:

  1. Poinformuj nas o zamiarze objęcia malamuta opieką i zadeklaruj kwotę, możesz to zrobić korzystając z formularza poniżej
  2. Wpłacaj regularnie dowolną, zadeklarowaną kwotę na konto Fundacji poprzez wpłatę na konto lub wybrany system wpłat darowizn
 
    • W każdej chwili możesz zrezygnować z pomocy (powiadom nas o tym mailowo).

 

    • Każdy malamut może mieć kilku opiekunów wirtualnych.

 

  • Przy prezentacji wybranego malamuta umieścimy Twoje imię i nazwisko bądź nick wraz z informacją, że jesteś jego wirtualnym opiekunem.
  • W każdej chwili możesz prosić o dodatkowe informacje lub zdjęcia swojego podopiecznego, możesz go również odwiedzić.