Ozi


IMIĘ Ozi
PŁEĆ Pies
WIEK młodzik (1-2 lata)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA u dotychczasowych właścicieli
WOJEWÓDZTWO małopolskie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ kastrowany
STOSUNEK DO DZIECI nieznany
STOSUNEK DO PSÓW zróżnicowany, więcej w opisie poniżej
STOSUNEK DO KOTÓW nieznany
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA Martyna Parczewska, tel: 608 286 295
EMAIL OPIEKUNA martyna@adopcjemalamutow.pl
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę

ogłoszenie prywatne

Szukamy domu dla Oziego – półtorarocznego psiaka w typie alaskan malamute.

Nie jest to jego pierwszy dom. Został adoptowany jak półroczny szczeniak, ze względu na wyjazd właścicieli poza granice Polski. Wychował się z małą dziewczynką, ale nie zostało to zweryfikowane u drugim domu adopcyjnym. Według informacji opiekuna Ozi zachowywał dystans w stosunku do ludzi – wykazywał braki w socjalizacji. W stosunku do  innych psów nie wykazuje agresji, ale nie potrafi się z nimi bawić. Początkowo obawia się kontaktu (wynik pogryzienia), po dłuższej chwili powoli się rozluźnia, macha ogonem i zainteresowany jest zabawą. Ozi jest zdrowy,został wykastrowany, ma aktualne szczepienia, jest zaczipowny. Istnieje jednak podejrzenie że może mieć problem z tarczycą. Ozi lubi towarzystwo człowieka i bardzo nie lubi zostawać sam. Ma lęk separacyjny. Nie demoluje, ale wyje kiedy zostaje sam. Jest strasznym łakomczuchem – za smaczki zrobi wszystko i wszystkiego można go nauczyć. Mimo tego, że tak bardzo lubi towarzystwo człowieka nie jest typem przytulanki – nie zawsze lubi gdy zakłóca się mu spokój, woli się położyć obok niż być głaskany.

Jak każdy pies ras północnych Ozi potrzebuje odpowiedniej dawki ruchu, by rozładować nadmiar energii.Poszukuje domu ze względu na trudną sytuację życiową obecnego właściciela (czekająca operacja ortopedyczna ograniczająca możliwość poruszania się i długotrwała rehabilitacja).

Pies przebywa w województwie małopolskim w Zakopanem. Obowiązuje procedura adopcyjna: wypełnienie ankiety oraz zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

kontakt w sprawie adopcji:

Martyna 608 286 295

OZI pozostał w u dotychczasowego właściciela.