Orlan


IMIĘ Orlan
PŁEĆ Pies
WIEK pies dojrzały (3-6 lat)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w swoim nowym domku :-)
WOJEWÓDZTWO podkarpackie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ zostanie wykastrowany przed adopcją
STOSUNEK DO DZIECI pozytywny
STOSUNEK DO PSÓW pozytywny
STOSUNEK DO KOTÓW nieznany
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA Martyna Parczewska, tel: 608 286 295
EMAIL OPIEKUNA martyna@adopcjemalamutow.pl
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę

Szukamy domu dla pięknego długowłosego Orlana mix siberian husky / alaskan malamute w wieku ok. 3 – max 4 lat. Psiak koczował blisko tydzień na stacji benzynowej w okolicach Birczy w woj. podkarpackim dokarmiany przez pracowników. Został najprawdopodobniej porzucony przez swoich właścicieli, ponieważ poszukiwania opiekunów nie przyniosły rezultatu. Orlan został zabezpieczony przez osobę o wielkim sercu, która nie potrafiła obojętnie przejść obok bezdomnego, potrzebującego pomocy psa.

To wesoły, radosny psiak uwielbiający towarzystwo człowieka i wszelkiego rodzaju formy pieszczot. ładnie chodzi na smyczy. Jest psem o temperamencie spacerowym. Nie wykazuje agresji do innych zwierząt. Nie znamy jego stosunku do kotów.

Sprawdzi się jako idealny kompan do długich wędrówek, chętnie pobiega rekreacyjnie z człowiekiem lub przy rowerze. Nie zostanie wydany do budy ani kojca.

Przed adopcją zostanie odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Obowiązują procedury adopcyjne: wypełnienie ankiety, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Nie odpowiadamy na smsy.

Adoptowany: 17. 3. 2018 r.