Orlan


IMIĘ Orlan
PŁEĆ Pies
WIEK pies dojrzały (3-6 lat)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w swoim nowym domku :-)
WOJEWÓDZTWO podkarpackie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ zostanie wykastrowany przed adopcją
STOSUNEK DO DZIECI pozytywny
STOSUNEK DO PSÓW pozytywny
STOSUNEK DO KOTÓW nieznany
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA Martyna Parczewska, tel: 608 286 295
EMAIL OPIEKUNA martyna@adopcjemalamutow.pl
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę
JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ADOPCJĄ TEGO PSA Wypełnij ankietę adopcyjną

Szukamy domu dla pięknego długowłosego Orlana mix siberian husky / alaskan malamute w wieku ok. 3 – max 4 lat. Psiak koczował blisko tydzień na stacji benzynowej w okolicach Birczy w woj. podkarpackim dokarmiany przez pracowników. Został najprawdopodobniej porzucony przez swoich właścicieli, ponieważ poszukiwania opiekunów nie przyniosły rezultatu. Orlan został zabezpieczony przez osobę o wielkim sercu, która nie potrafiła obojętnie przejść obok bezdomnego, potrzebującego pomocy psa.

To wesoły, radosny psiak uwielbiający towarzystwo człowieka i wszelkiego rodzaju formy pieszczot. ładnie chodzi na smyczy. Jest psem o temperamencie spacerowym. Nie wykazuje agresji do innych zwierząt. Nie znamy jego stosunku do kotów.

Sprawdzi się jako idealny kompan do długich wędrówek, chętnie pobiega rekreacyjnie z człowiekiem lub przy rowerze. Nie zostanie wydany do budy ani kojca.

Przed adopcją zostanie odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Obowiązują procedury adopcyjne: wypełnienie ankiety, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Nie odpowiadamy na smsy.

Adoptowany: 17. 3. 2018 r.