Nuka


IMIĘ Nuka
PŁEĆ Suka
WIEK senior (powyżej 7 lat)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w hotelu dla psów
WOJEWÓDZTWO małopolskie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ sterylizowana
STOSUNEK DO DZIECI
STOSUNEK DO PSÓW
STOSUNEK DO KOTÓW
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Przeczytaj wątek psa na naszym Forum
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA
EMAIL OPIEKUNA
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę
JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ADOPCJĄ TEGO PSA Wypełnij ankietę adopcyjną

Przez 8 lat Nuka mieszkała w jednym domu, później właściciele wyprowadzili się do mieszkania w bloku i zabrakło miejsca dla psa.
W październiku 2017 Nuka trafiła pod opiekę Fundacji Adopcje Malamutów i zamieszkała w domowym hotelu. Niestety po paru dniach okazało się, że suczka ma ropomacicze i potrzebna była szybka sterylizacja.
Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Katowicach wraz ze stadkiem kotów rezydentów.
Nuka świetnie dogaduje się z innymi psami, nawet sprowokowana zachowuje stoicki spokój.
Jest fenomenalnym psem o świetnym charakterze. Malamucia cwaniara, kombinuje, jak zrobić wszystko po swojemu. Jest kochana, przytulaśna. Uwielbia być z człowiekiem, potrafi się obrazić, kiedy poświęca się uwagę innym zwierzakom. Obraza objawia się fochem i ostentacyjnym odwróceniem w inną stronę oraz chwilową głuchotą
Nuka jest bardzo inteligentna i sprytna. Ma dużo siły i nie zawaha się jej użyć żeby np. otworzyć sobie drzwi lub staranować jakąś przeszkodę Nigdy nie wykazała agresji. Nie przepada za jazdą samochodem, jednak zapakowana na tylną kanapę jedzie grzecznie.
To pies, z którym nie da się nudzić – nigdy nie wiadomo co wymyśli za chwilę. Niestety Nuka ma dużą nadwagę, obecnie je karmę dla grubasów. Wymaga regularnych, lecz niedługich spacerów – trzeba ją powoli odchudzić i przywrócić do formy. Mimo, ze całe życie mieszkała na zewnątrz, świetnie czuje się w domu.
Nie niszczy, nie załatwia się w pomieszczeniu. Jest bardzo rozmowna – wyje pociesznie, kiedy czegoś chce.
Może zamieszkać w bloku, jednak polecamy ją do domu z ogrodem – chętnie dużą część dnia spędza w ogrodzie. Polecamy ją do domu z innymi zwierzętami. Odpada mieszkanie na wysokim piętrze bez windy.
Nuka jest jedyna w swoim rodzaju i wyjątkowa. Na pewno będzie radosną, wesołą przyjaciółką, która dostarczy opiekunom wielu niezapomnianych chwil, wywijając numery, które tylko malamuty umieją wywinąć Pies dla konesera.
Nie zostanie wydana do budy ani do kojca.

Kontakt:
Fundacja Adopcje Malamutów
Kama 881968371

Obowiązuje wypełnienie ankiety, zgoda na wizytę przed/ po adopcyjną oraz podpisanie umowy.