Klusia aka Blanka


IMIĘ Klusia aka Blanka
PŁEĆ Suka
WIEK pies dojrzały (3-6 lat)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w swoim nowym domku :-)
WOJEWÓDZTWO śląskie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ sterylizowana
STOSUNEK DO DZIECI zróżnicowany, więcej w opisie poniżej
STOSUNEK DO PSÓW pozytywny
STOSUNEK DO KOTÓW nieznany
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA
EMAIL OPIEKUNA
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę

Szukamy domu dla Klusi, bardzo fajnej, łagodnej i przyjacielskiej suczki w typie rasy siberian husky.

Klusia trafiła pod koniec 2017 r. do jednego z gminnych punktów przetrzymań. Poszukiwania właściciela nie dały rezultatów – prawdopodobnie ktoś się jej pozbył. Jest suczką w wieku ok. 5 lat. Została już wysterylizowana. Jest zaszczepiona p. wściekliźnie, odrobaczona. Obecnie przebywa w domu tymczasowym na Śląsku. Dobrze dogaduje się z innymi psami, nie znamy jej stosunku do kotów. Jest bardzo kontaktowa – pcha się na kolana i do łóżka. Wpada jednak w panikę, potrafi wówczas kłapnąć zębami, powinna więc zamieszkać w domu bez małych dzieci. Nie zostanie wydana do mieszkania na zewnątrz, to pies typowo domowy. Jest typem bardziej spacerowym, nie musi „wyczynowo” uprawiać sportów. Jednak na pewno będzie wdzięczną towarzyszką długich spacerów, wycieczek , tak samo jak długich, leniwych wieczorów na kanapie. Może zamieszkać zarówno w domu z ogrodem jak i w mieszkaniu.

Poszukujemy odpowiedzialnych opiekunów, dla których pies to nie zabawka lecz prawdziwy przyjaciel. Wiemy, że Klusia wygląda jak śliczna puchata kulka. Jednak wygląd to nie wszystko. Jeśli spodobał Ci się wygląd suczki, a nic nie wiesz o rasie, nie planujesz poświęcić psu czasu i uwagi – nie dzwoń.

Obowiązuje wypełnienie ankiety, wizyta przed adopcyjna odraz podpisanie umowy a także osobisty odbiór psa z okolic Zawiercia.

Kontakt: Dominika 502 648 178 Kasia 660 716 564

Nie odpisujemy na smsy.

Adoptowana: 1. 2. 2018 r.