Hero


IMIĘ Hero
PŁEĆ Pies
WIEK młodzik (1-2 lata)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w swoim nowym domku :-)
WOJEWÓDZTWO śląskie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ kastrowany
STOSUNEK DO DZIECI nieznany
STOSUNEK DO PSÓW pozytywny
STOSUNEK DO KOTÓW nieznany
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA
EMAIL OPIEKUNA
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę

Hero to wesoły, bardzo energiczny i przyjacielski pies w typie siberian husky. Jest w wieku 1,5 roku i często zachowuje się jeszcze jak szczeniak.
Obecnie przebywa w domu tymczasowym na Śląsku. Wcześniej całe życie mieszkał w mieszkaniu w bloku z jedną rodziną. Niestety sytuacja życiowa zmusiła opiekunów do oddania Hero ( nie z winy psa).
Dla Hero szukamy domu spacerowego. Były próby podpiania go do zaprzęgu i do hulajnogi, Hero jednak nie wykazuje ani pasji, ani ochoty na tego typu aktywność.
Bardzo lubi spacery na długiej lince, prawdopodobnie da się go nauczyć rekreacyjnego biegania przy rowerze ( próby trwają).
Hero to psiak, który ma w sobie masę pozytywnej energii, którą musi gdzieś spożytkować. Nie jest typem kanapowca, nie jest także typem wybitnego sportowca. szukamy opiekuna, który znajdzie sposób na pozytywne spożytkowanie energii psa, tak aby w domu był spokojny.
Hero umie przebywać w mieszkaniu, jednak przy zbyt małej dawce ruchu i zajęcia może sobie pośpiewać pod nieobecność opiekuna lub naruszyć jakieś domowe sprzęty. Jest sprytny i umie otwierać drzwi. Nie polecamy go do domu z małymi dziećmi, zdarza mu się skakać po ludziach i przy okazji podrapać ( będzie wymagał jeszcze pracy ze strony opiekuna) To młody, wesoły, aktywny pies, który jakoś nie ma szczęścia i nie może trafić na TYCH ludzi.
Nigdy nie wykazal agresji ( jedyny idcydent warknięcia miał miejsce przy próbie odebrania zdobyczy znalezionej na spacerze w poprzednim domu).
Dobrze dogaduje się z innymi psami, ładnie się z nimi bawi. Mile widziany dom z innym psem. Hero to jeszcze duże psie dziecko, z którym pewne rzeczy zostały wypracowane w domu tymczasowym, jednak nowych ludzi sprawdza skacząć po nich, zaczepiając itp. Będzie wymagał konsekwencji i jasnego wytyczenia zasad co wolno, a czego nie. Mile widziany dom z ogrodem ( nie zostanie wydany wyłącznie do budy i kojca).
Przebywa w okolicach Zawiercia. Jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.
Obowiązują procedury adopcyjne.Kontakt:
Fundacja Skrzydlaty Pies
Kasia 606 962 357

Wyadoptowany przez Fundację Skrzydlaty Pies 6. 7. 2018 r.