Hero


IMIĘ Hero
PŁEĆ Pies
WIEK młodzik (1-2 lata)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w swoim nowym domku :-)
WOJEWÓDZTWO śląskie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ kastrowany
STOSUNEK DO DZIECI nieznany
STOSUNEK DO PSÓW pozytywny
STOSUNEK DO KOTÓW nieznany
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA
EMAIL OPIEKUNA
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę
JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ADOPCJĄ TEGO PSA Wypełnij ankietę adopcyjną

Hero to wesoły, bardzo energiczny i przyjacielski pies w typie siberian husky. Jest w wieku 1,5 roku i często zachowuje się jeszcze jak szczeniak.
Obecnie przebywa w domu tymczasowym na Śląsku. Wcześniej całe życie mieszkał w mieszkaniu w bloku z jedną rodziną. Niestety sytuacja życiowa zmusiła opiekunów do oddania Hero ( nie z winy psa).
Dla Hero szukamy domu spacerowego. Były próby podpiania go do zaprzęgu i do hulajnogi, Hero jednak nie wykazuje ani pasji, ani ochoty na tego typu aktywność.
Bardzo lubi spacery na długiej lince, prawdopodobnie da się go nauczyć rekreacyjnego biegania przy rowerze ( próby trwają).
Hero to psiak, który ma w sobie masę pozytywnej energii, którą musi gdzieś spożytkować. Nie jest typem kanapowca, nie jest także typem wybitnego sportowca. szukamy opiekuna, który znajdzie sposób na pozytywne spożytkowanie energii psa, tak aby w domu był spokojny.
Hero umie przebywać w mieszkaniu, jednak przy zbyt małej dawce ruchu i zajęcia może sobie pośpiewać pod nieobecność opiekuna lub naruszyć jakieś domowe sprzęty. Jest sprytny i umie otwierać drzwi. Nie polecamy go do domu z małymi dziećmi, zdarza mu się skakać po ludziach i przy okazji podrapać ( będzie wymagał jeszcze pracy ze strony opiekuna) To młody, wesoły, aktywny pies, który jakoś nie ma szczęścia i nie może trafić na TYCH ludzi.
Nigdy nie wykazal agresji ( jedyny idcydent warknięcia miał miejsce przy próbie odebrania zdobyczy znalezionej na spacerze w poprzednim domu).
Dobrze dogaduje się z innymi psami, ładnie się z nimi bawi. Mile widziany dom z innym psem. Hero to jeszcze duże psie dziecko, z którym pewne rzeczy zostały wypracowane w domu tymczasowym, jednak nowych ludzi sprawdza skacząć po nich, zaczepiając itp. Będzie wymagał konsekwencji i jasnego wytyczenia zasad co wolno, a czego nie. Mile widziany dom z ogrodem ( nie zostanie wydany wyłącznie do budy i kojca).
Przebywa w okolicach Zawiercia. Jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.
Obowiązują procedury adopcyjne.Kontakt:
Fundacja Skrzydlaty Pies
Kasia 606 962 357

Wyadoptowany przez Fundację Skrzydlaty Pies 6. 7. 2018 r.