Hacziko


IMIĘ Hacziko
PŁEĆ Pies
WIEK młodzik (1-2 lata)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w swoim nowym domku :-)
WOJEWÓDZTWO kujawsko-pomorskie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ kastrowany
STOSUNEK DO DZIECI pozytywny
STOSUNEK DO PSÓW zróżnicowany, więcej w opisie poniżej
STOSUNEK DO KOTÓW zróżnicowany, więcej w opisie poniżej
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA Martyna Parczewska, tel: 608 286 295
EMAIL OPIEKUNA martyna@adopcjemalamutow.pl
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę

Hacziko – młody, ok.  – 2- letni pies mix husky trafił do schroniska w grudniu 2017 r. To przepiękny młody aktywny kawaler, pełen siły i wigoru. Uwielbia wszystkich ludzi i świetnie czuje się w ich towarzystwie. Brak regularnych spacerów skutkuje eksplozją radości po wyjściu z boksu i chęcią rozładowania nagromadzonej energii. Hacziko to wyrośnięty szczeniak, który chłonie całym sobą wszystkie bodźce z otaczającego go świata: radosny, bardzo dynamiczny, skory do wszelakich zabaw. Radość sprawiłoby mu bieganie przy rowerze, lub jogging z opiekunem.

Haczi jest psem bardzo kontaktowym ; każdą sposobność wykorzysta, by przytulić się do człowieka. Jest duży i masywny ; potrafi wpakować się na kolana i przygnieść sobą opiekuna, by  w ten sposób okazać swoje uczucia, swoją miłość. Ma wspaniały charakter – to bardzo spokojny i opanowany pies, mimo energii jaka w nim drzemie. W kontakcie z kotem jest ostrożny, ale z całą pewnością chętnie pogoni za uciekającym mruczkiem , by się pobawić. 

Hacziko świetnie zaadoptował się w mieszkaniu. Nie wył, nie niszczył. Mieszkał z 8- letnim dzieckiem. Bawił się też z odwiedzającą opiekunkę sunią. Niestety idylla trwała zaledwie 2 miesiące. Haczi wrócił ponownie do schroniska, a odpowiedzialność spada na złe wybory życiowe właścicielki.

Ze względu na sportową aktywność szukamy doświadczonych i konsekwentnych opiekunów znających specyfikę rasy.

kontakt w sprawie adopcji:

Martyna 608 286 295

Adoptowany: 3. 2. 2019 r.