Edzioch


IMIĘ Edzioch
PŁEĆ Pies
WIEK pies dojrzały (3-6 lat)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w swoim nowym domku :-)
WOJEWÓDZTWO łódzkie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ kastrowany
STOSUNEK DO DZIECI nieznany
STOSUNEK DO PSÓW pozytywny
STOSUNEK DO KOTÓW nieznany
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA
EMAIL OPIEKUNA
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę

Przedstawiamy nowego podopiecznego Fundacji Edziocha ..5-letniego radosnego i kontaktowego psiaka w typie alaskan malamute.

Edzioch świetnie dogaduje się z innymi psami,nie wykazuje żadnych oznak agresji ; jest psem bardzo przyjaznym dla ludzi i spragnionym kontaktu z nimi. Powoduje to jednak nadmierną ekscytację, co objawia się skakaniem,dlatego nie polecamy go do domu z małymi dziećmi. W samochodzie zachowuje się nienagannie, uwielbia wodę. Podejrzewamy, że przed trafieniem do schroniska był psem, który większość czasu spędzał w zamknięciu bez możliwości swobodnego poruszania się. Dopiero teraz uczy się więc czerpać ogrom radości z biegania po wybiegu i spacerowania. Potrafi ciągnąć mocno ,ale chwilowy brak formy powoduje, że szybko odpuszcza .Długie przebywanie w kojcu sprawiło, że ma problemy z zachowaniem czystości – wymaga więc nauki i cierpliwości. Preferowany byłby dom z ogrodem.

Szukamy ludzi, którzy pokochają misiowatego Edziocha , poświęcą mu czas i pozwolą poznać świat ;spowodują, że w jego życiu zapanuje normalność.

Jeśli lubisz spacery ,rower wodę – możesz mieć cudownego towarzysza tych przygód.
Ciemniejsze przebarwienia pod oczami są efektem przebytego kiedyś stanu zapalnego oczu, za parę miesięcy powinny zniknąć. Edzioch jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany.
Przebywa w hotelu dla psów w okolicach Łodzi.
Nie wydajemy psów do kojców, bud i na łańcuch.
Obowiązują procedury adopcyjne.

kontakt w sprawie adopcji:
Beata 515 309 289

Adoptowany: 10. 7. 2018 r.