Zoya


IMIĘ Zoya
PŁEĆ Suka
WIEK pies dojrzały (3-6 lat)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w swoim nowym domku :-)
WOJEWÓDZTWO mazowieckie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ sterylizowana
STOSUNEK DO DZIECI pozytywny
STOSUNEK DO PSÓW zróżnicowany, więcej w opisie poniżej
STOSUNEK DO KOTÓW zróżnicowany, więcej w opisie poniżej
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA Martyna Parczewska, tel: 608 286 295
EMAIL OPIEKUNA martyna@adopcjemalamutow.pl
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę

Szukamy pilnie domu dla Zoyi, ok. 5 -letniej suczki w typie alaskan malamute.

Zoya została rok temu wyadoptowana z jednego z podwarszawskich schronisk. Zamieszkała w domu z ogrodem, była szczęśliwa i kochana. Niestety los pisze różne scenariusze – jej adopcyjna rodzina się rozpadła. Sunia  musi obecnie samotnie spędzać kilkanaście godzin w oczekiwaniu na powrót opiekuna z pracy. Dla jej dobra została podjęta decyzja o ponownej adopcji.

Jest spokojną, zrównoważoną sunią, kochającą ludzi i dzieci. Wesoła, kontaktowa, umie zachować czystość w domu, pozostawiona sama – nie niszczy. Ładnie chodzi na smyczy, jest typem psa spacerowego. Zna podstawowe komendy, uwielbia jeździć samochodem.  Jest wysterylizowana, zaczipowana, ma aktualne szczepienia. Przebywa w okolicach Warszawy.

Nie reaguje na obecność kotów, ale nie miała testu na kotolubność w pomieszczeniu. Dogaduje się z psami (bez względu na wielkość) o ile nie trafi na zadymiarza ; wówczas jak każdy szanujący się malamut nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać. Nie znamy jej stosunku do suk.

Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu : spacerujesz, uprawiasz jogging lub jeździsz na rowerze, a pragniesz psiego przyjaciela – zadzwoń.

Obowiązują procedury adopcyjne: wypełnienie ankiety i wyrażenie zgody na wizytę przed i po adopcyjną oraz podpisanie umowy.

Adoptowana: 9. 2. 2018 r.