Zoya


IMIĘ Zoya
PŁEĆ Suka
WIEK pies dojrzały (3-6 lat)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w swoim nowym domku :-)
WOJEWÓDZTWO mazowieckie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ sterylizowana
STOSUNEK DO DZIECI pozytywny
STOSUNEK DO PSÓW zróżnicowany, więcej w opisie poniżej
STOSUNEK DO KOTÓW zróżnicowany, więcej w opisie poniżej
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA Martyna Parczewska, tel: 608 286 295
EMAIL OPIEKUNA martyna@adopcjemalamutow.pl
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę
JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ADOPCJĄ TEGO PSA Wypełnij ankietę adopcyjną

Szukamy pilnie domu dla Zoyi, ok. 5 -letniej suczki w typie alaskan malamute.

Zoya została rok temu wyadoptowana z jednego z podwarszawskich schronisk. Zamieszkała w domu z ogrodem, była szczęśliwa i kochana. Niestety los pisze różne scenariusze – jej adopcyjna rodzina się rozpadła. Sunia  musi obecnie samotnie spędzać kilkanaście godzin w oczekiwaniu na powrót opiekuna z pracy. Dla jej dobra została podjęta decyzja o ponownej adopcji.

Jest spokojną, zrównoważoną sunią, kochającą ludzi i dzieci. Wesoła, kontaktowa, umie zachować czystość w domu, pozostawiona sama – nie niszczy. Ładnie chodzi na smyczy, jest typem psa spacerowego. Zna podstawowe komendy, uwielbia jeździć samochodem.  Jest wysterylizowana, zaczipowana, ma aktualne szczepienia. Przebywa w okolicach Warszawy.

Nie reaguje na obecność kotów, ale nie miała testu na kotolubność w pomieszczeniu. Dogaduje się z psami (bez względu na wielkość) o ile nie trafi na zadymiarza ; wówczas jak każdy szanujący się malamut nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać. Nie znamy jej stosunku do suk.

Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu : spacerujesz, uprawiasz jogging lub jeździsz na rowerze, a pragniesz psiego przyjaciela – zadzwoń.

Obowiązują procedury adopcyjne: wypełnienie ankiety i wyrażenie zgody na wizytę przed i po adopcyjną oraz podpisanie umowy.

Adoptowana: 9. 2. 2018 r.