Vegas


IMIĘ Vegas
PŁEĆ Pies
WIEK pies dojrzały (3-6 lat)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w schronisku dla zwierząt
WOJEWÓDZTWO kujawsko-pomorskie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ kastrowany
STOSUNEK DO DZIECI nieznany
STOSUNEK DO PSÓW zróżnicowany, więcej w opisie poniżej
STOSUNEK DO KOTÓW pozytywny
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA Martyna Parczewska, tel: 608 286 295
EMAIL OPIEKUNA
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę

Vegas to duży , piękny samiec w typie siberian husky. Do schroniska trafił początkiem grudnia 2018 r.

Vegas ma około 6 lat i jest bardzo grzecznym i spokojnym psem. W boksie leży cichutko, jakby go nie było, a i poza boksem, spokój i opanowanie. Vegas zna podstawowe komendy, nie ciągnie na smyczy, idzie ładnie przy nodze opiekuna. Może strasznym miziakiem nie jest, ale z przyjemnością można go pogłaskać i przytulić. Nie zawsze odwzajemnia te uczucia, ale przyjmuje je bez problemu. Vegas zna schody, swobodnie porusza się w pomieszczeniach budynku ; najprawdopodobniej mieszkał w domu, bo nie wykazuje żadnych zachowań, które wskazywałyby, że w budynku czegoś się boi, lub coś jest mu obce.

Na koty Vegas jest obojętny, a nawet troszkę się ich boi. Natomiast nie specjalnie przepada za innymi psami – spotkane na spacerze psiaki oszczekuje. Ale to jego zachowanie jest jeszcze do weryfikacji i konfrontacji z innymi psiakami. Puszczony luzem na wybiegu nie wpada w szał bigamia i szaleństw. Porusza się bardzo spokojnie, tu popatrzy, tam powęszy. Jak na psa północy przystało , Vegas lubi śnieg i zabawy w nim.

Szukamy odpowiedzialnego domu, znającego rasę i potrafiącego sprostać oczekiwaniom i potrzebom psa. Vegas nie zostanie wydany ani do budy, ani do kojca.Obowiązują procedury adopcyjne (wypełnienie ankiety, zgoda na wizyty przed i po adopcyjne)

kontakt Martyna tel. 608286295

Adoptowany: 19. 1. 2019 r.