Toshi


IMIĘ Toshi
PŁEĆ Pies
WIEK młodzik (1-2 lata)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w swoim nowym domku :-)
WOJEWÓDZTWO mazowieckie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ kastrowany
STOSUNEK DO DZIECI nieznany
STOSUNEK DO PSÓW nieznany
STOSUNEK DO KOTÓW nieznany
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA
EMAIL OPIEKUNA
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę

ogłoszenie grzecznościowe

Marzy Ci się pies na długie wycieczki oraz przytulas w jednym?  To szukasz Toshiego! (1792/17) Młody – ok 2-letni mix malamuta i husky. Toshi ma niebanalną i charakterystyczną urodę oraz posiada ogrom miłości, którym może Cię obdarzyć. Chłopak chętnie przyjdzie się przytulić, a jeszcze chętniej spędzi z Tobą czas na bieganiu oraz długich wędrówkach. Toshi na spacerach ma swój świat, korzysta ile się da, a przyjdzie do Ciebie tylko wtedy, kiedy będzie miał na to ochotę. Dlatego potrzebuje osoby, która zostanie Jego przewodnikiem oraz przyjacielem i pokaże mu jak funkcjonować w stadzie. Chłopak szybko się nudzi, a jeśli się nudzi to zaczyna kombinować. To bystrzak, dlatego jeśli nie zaspokoisz jego potrzeb to pokaże Ci swoje ukryte talenty.

Toshiego polecamy do aktywnych osób mających wiedzę na temat psów Północy. Toshi został wykastrowany. Opiekę nad Toshim sprawuje grupa wolontariuszy „Wilki”.

Kontakt w sprawie adopcji i spacerów zapoznawczych: Kamila 604-975-018, Beata 791-964-497.

Toshi przebywa w schronisku na Paluchu w Warszawie.

ADOPCJA PSA W TYPIE RASY MALAMUT JEST MOŻLIWA NA PODSTAWIE ODBYCIA MINIMUM 3 SPACERÓW PRZED ADOPCYJNYCH – O ILE WZAJEMNE RELACJE Z OSOBĄ ZAINTERESOWANĄ NIE BĘDĄ BUDZIĆ OD POCZĄTKU JAKICHKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI.

Adoptowany: 4. 12. 2018 r.