Tajger


IMIĘ Tajger
PŁEĆ Pies
WIEK senior (powyżej 7 lat)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w swoim nowym domku :-)
WOJEWÓDZTWO śląskie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ kastrowany
STOSUNEK DO DZIECI nieznany
STOSUNEK DO PSÓW zróżnicowany, więcej w opisie poniżej
STOSUNEK DO KOTÓW nieznany
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA Martyna Parczewska, tel: 608 286 295
EMAIL OPIEKUNA martyna@adopcjemalamutow.pl
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę
JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ADOPCJĄ TEGO PSA Wypełnij ankietę adopcyjną

Tajgiś to cudowny pies w typie alaskan malamute.. Pies o mądrych, zmęczonych oczach, w których odbijają się wszystkie jego smutne przeżycia. Człowiek zgotował mu los nie do pozazdroszczenia. Kiedyś zadbany i ukochany, później oddawany z rąk do rąk jak zużyta zabawka, zbędny przedmiot. Tułaczkę zakończył w bardzo złym stanie fizycznym w jedynym z punktów przetrzymań dla psów. Taki już los psa, znosić to co zafundował mu człowiek. Obecnie czeka na ODPOWIEDZIALNYCH opiekunów w domu tymczasowym na Śląsku ( okolice Zawiercia).

Tajgiś to prawdziwy Pan Malamut. Spokojny, zrównoważony, dostojny. Duży, silny pies w wieku ok. 8-9 lat. Nie jest zaczepny w stosunku do psów, może zamieszkać w domu z dziećmi ( starszymi). Nie zdarzyło mu się pogonić kota, jednak nie wiemy jak zachowa się w kontakcie bezpośrednim, jeśli znajdzie się dobry dom z kotem postaramy się to sprawdzić. Tajgiś pięknie chodzi na smyczy, ładnie jeździ w samochodzie. To malamucia elegancja i głęboki spokój w jednym. Bardzo chcemy znaleźć dla niego TEN dom na jesień życia. Niby niczego mu nie brakuje, ale jednak własny dom to własny dom. Tajger zasługuje na mądrą miłość, opiekę i serce. To pies pewny siebie, umiejący okazać kiedy coś mu się nie podoba. Sygnalizuje emocje, jest czytelny. Idealny dla miłośnika rasy – taka osoba będzie umiała docenić jego ” malamutowatość”. Nie „rzuca” się z radością na obcych – to poniżej jego godności :) Daje się pogłaskać, jednak na jego uczucie trzeba zasłużyć. Fantastyczny pies dla dobrych ludzi… Czeka na miłość.

Z góry dziękujemy za oferty do kojca i budy. Szukamy dla Tajgisia rodziny. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety, zgoda na wizytę przed/ po adopcyjną i odbiór osobisty psa.

Kontakt: Dominika 502 648 178 ; Agnieszka 886 830 758

Podopieczny Szajki Szarego Wilka.

Adoptowany: 18. 3. 2018 r.