Ottawa aka Otti


IMIĘ Ottawa aka Otti
PŁEĆ Suka
WIEK pies dojrzały (3-6 lat)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w swoim nowym domku :-)
WOJEWÓDZTWO śląskie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ sterylizowana
STOSUNEK DO DZIECI nieznany
STOSUNEK DO PSÓW pozytywny
STOSUNEK DO KOTÓW nieznany
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA Martyna Parczewska, tel: 608 286 295
EMAIL OPIEKUNA martyna@adopcjemalamutow.pl
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę
JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ADOPCJĄ TEGO PSA Wypełnij ankietę adopcyjną

Ottawa to około 4-5 letnia suczka w typie siberian husky ; jest jednak mniejsza niż typowy przedstawiciel tej rasy ( jest wielkości spaniela). Los nigdy jej nie rozpieszczał, trafiła do schroniska w sierpniu 2015 r. z całą grupą psiaków odebranych interwencyjnie ze złych warunków.Obecnie przebywa w domu tymczasowym na Śląsku. W jej zachowaniu widać wyraźne braki socjalizacyjne, Otti bardzo bała się człowieka.
Całą sobą pokazuje, że jej relacje z człowiekiem nigdy nie były oparte na miłości i zaufaniu. Nigdy jednak nie wykazała agresji.W domu tymczasowym jej zachowanie się zmienia, jednak jeszcze długa droga przed nią.
To bardzo delikatna suczka, która będzie potrzebowała czasu, by zaufać człowiekowi. Los poskąpił jej ludzkiego ciepła, miłości i troski.
Czy znajdzie się opiekun, który okaże cierpliwość i zrozumienie, pokaże, że człowiek to nie tylko zło, to też delikatny dotyk dłoni, i bezpieczeństwo. Czy ta zalękniona sunia będzie wesołym, pogodnym psem, który będzie buszował po łąkach ze swoim człowiekiem na drugim końcu smyczy?
Otti to mała spryciara. Chętnie broi. Coraz lepiej chodzi na smyczy. Jest zabierana w miejsca, gdzie ma okazję być socjalizowana.
Ottawa dużo pewniej czuje się w obecności innych psów, uwielbia ich towarzystwo. Jeżeli szukasz przyjaciela na czterech łapach, ale nie obca Ci cierpliwość i ciężka praca nad stworzeniem więzi, zadzwoń i daj dom psu, który czeka na kogoś takiego jak Ty!

Adoptowana: 17. 3. 2018 r.