Niko


IMIĘ Niko
PŁEĆ Pies
WIEK senior (powyżej 7 lat)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w hotelu dla psów
WOJEWÓDZTWO łódzkie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ
STOSUNEK DO DZIECI pozytywny
STOSUNEK DO PSÓW pozytywny
STOSUNEK DO KOTÓW
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA
EMAIL OPIEKUNA
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) Julia W. i przyjaciele
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę
JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ADOPCJĄ TEGO PSA Wypełnij ankietę adopcyjną

Nico został znaleziony 20.05.2017 na autostradzie ( poruszał się cały mokry i zabłocony pasem zieleni). Jechało tyle samochodów, mijało go tyle ludzi. Zatrzymały się północniakowe dziewczyny – pierwsze anioły na drodze staruszka. Panie miały kilka swoich psiaków w samochodzie, więc pomogły zabezpieczyć psa. Trafił do schroniska, niestety okazało się, że nie ta gmina, nie ten rejon… Psa odwieziono do gminnego punktu przetrzymań. Leżał sobie w klatce kennelowej pod chmurką…Okazało się, że punktem przetrzymań wolontariacko opiekują się kolejne anioły stróże na drodze Nico, dziewczyny z Chaty Futrzaka, które od razu zaczęły działać i szukać pomocy dla psiaka.
Nico trafił do weterynarza, zrobiono mu badania. Anemia, złe wskaźniki trzustkowe i wątrobowe, do tego guzy, masakryczna niedowaga…
Jako, że nie było, gdzie umieścić psiaka w takim stanie Złote Dziewczyny zaczęły szukać pomocy. I stał się cud
Znalazła się firma, która podjęła się sponsoringu Nico. Nas nie było by stać na kolejnego psa… Niestety taka jest prawda.
Dzięki Techlane sp. z o.o. czyli Małgosi i Arturowi Nico dostał szansę… Kolejną. Na godną spokojną starość, bez bólu, bez głodu otoczony troskliwą opieką naszej nieocenionej Edytki. Tyle aniołów a jeden psiak..
Nico przebywa w hoteliku w Eminowie.