Niko


IMIĘ Niko
PŁEĆ Pies
WIEK senior (powyżej 7 lat)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w hotelu dla psów
WOJEWÓDZTWO łódzkie
SZCZEPIENIE nie
ODROBACZENIE nie
PŁODNOŚĆ
STOSUNEK DO DZIECI pozytywny
STOSUNEK DO PSÓW pozytywny
STOSUNEK DO KOTÓW
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Przeczytaj wątek psa na naszym Forum
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA
EMAIL OPIEKUNA
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę
JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ADOPCJĄ TEGO PSA Wypełnij ankietę adopcyjną

Nico został znaleziony 20.05.2017 na autostradzie ( poruszał się cały mokry i zabłocony pasem zieleni). Jechało tyle samochodów, mijało go tyle ludzi. Zatrzymały się północniakowe dziewczyny – pierwsze anioły na drodze staruszka. Panie miały kilka swoich psiaków w samochodzie, więc pomogły zabezpieczyć psa. Trafił do schroniska, niestety okazało się, że nie ta gmina, nie ten rejon… Psa odwieziono do gminnego punktu przetrzymań. Leżał sobie w klatce kennelowej pod chmurką…Okazało się, że punktem przetrzymań wolontariacko opiekują się kolejne anioły stróże na drodze Nico, dziewczyny z Chaty Futrzaka, które od razu zaczęły działać i szukać pomocy dla psiaka.
Nico trafił do weterynarza, zrobiono mu badania. Anemia, złe wskaźniki trzustkowe i wątrobowe, do tego guzy, masakryczna niedowaga…
Jako, że nie było, gdzie umieścić psiaka w takim stanie Złote Dziewczyny zaczęły szukać pomocy. I stał się cud
Znalazła się firma, która podjęła się sponsoringu Nico. Nas nie było by stać na kolejnego psa… Niestety taka jest prawda.
Dzięki Techlane sp. z o.o. czyli Małgosi i Arturowi Nico dostał szansę… Kolejną. Na godną spokojną starość, bez bólu, bez głodu otoczony troskliwą opieką naszej nieocenionej Edytki. Tyle aniołów a jeden psiak..
Nico przebywa w hoteliku w Eminowie.