Nanuk


IMIĘ Nanuk
PŁEĆ Suka
WIEK szczenię (0-1 rok)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w swoim nowym domku :-)
WOJEWÓDZTWO łódzkie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ zostanie wysterylizowana przed adopcją
STOSUNEK DO DZIECI pozytywny
STOSUNEK DO PSÓW pozytywny
STOSUNEK DO KOTÓW nieznany
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA
EMAIL OPIEKUNA
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę

Szukamy domu dla Nanuk, bardzo fajnej, młodej, energicznej suczki.
Suczka trafiła kilka miesięcy temu pod opiekę Fundacji Adopcje Malamutów. Była wtedy kilkumiesięcznym szczeniakiem. Jej mama Petra – suczka w typie alaskan malamute szybo znalazła dom. Nanuk ma pecha – nie jest psem przypominającym wyglądem północniaka, nikt się nią nie interesuje.
Czy trzeba być rasowym aby znaleźć dobry dom? Nanuk niczego nie brakuje. Jest młodziutka, wesoła, energiczna. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami. Ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia spacerować. Nie ma w niej cienia agresji, powinna dobrze odnaleźć się w domu z dziećmi.
Jest energiczną suczką, która na pewno dotrzyma kroku w długich spacerach, górskich wędrówkach czy sporcie. Tylko ktoś musi jej dać szansę.
Nie szukamy dla niej budy ani kojca. Ma być członkiem rodziny. Preferowany dom z ogrodem – nie wiemy jak zachowa się w dużym mieście lub zostawiona sama na długie godziny w mieszkaniu.
Suczka jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety, zgoda na wizytę przed / po adopcyjną oraz podpisanie umowy.
Nanuk przebywa w hotelu w okolicach Łodzi.
Kontakt ws. adopcji: Dominika 502 648 178

Adoptowana: 27. 2. 2018 r.