Mgiełka


IMIĘ Mgiełka
PŁEĆ Suka
WIEK pies dojrzały (3-6 lat)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w swoim nowym domku :-)
WOJEWÓDZTWO mazowieckie
SZCZEPIENIE nie
ODROBACZENIE nie
PŁODNOŚĆ brak danych
STOSUNEK DO DZIECI pozytywny
STOSUNEK DO PSÓW nieznany
STOSUNEK DO KOTÓW nieznany
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA
EMAIL OPIEKUNA
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) pies nie posiada jeszcze wirtualnego opiekuna
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę
JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ADOPCJĄ TEGO PSA Wypełnij ankietę adopcyjną

Poszukujemy domu dla Mgiełki, kilkuletniej suczki siberian husky mix alaskan malamute.
Mgiełka ponad 2 lata temu przybłąkała się na posesję w miejscowości w okolicach Ostrołęki. Poszukiwania właściciela, ani nowych opiekunów nie zdały egzaminu. Mgiełka została, cały czas mając status ” szukająca domu”. Jako, że nie może mieszkać w domu, a na podwórku jej się nudzi, Mgiełka wcieliła w życie swój plan na poznanie świata. Wycieczki za ogrodzenie poskutkowały zagryzionym drobiem i przestraszonymi dziećmi z okolicznej szkoły. Mimo, że Mgiełka to chodząca łagodność i z dziećmi chciała się tylko zaprzyjaźnić, sytuacja stała się napięta.
Suczka jest w wieku 4-7 lat – nie udało nam się dokładnie ustalić. Na pewno nie jest staruszką. Ma dużo siły, kocha spacerować, może biegać przy rowerze. Uwielbia ruch na świeżym powietrzu. Niestety całe dnie jest przywiązana do budy lub siedzi w garażu. Nie takie życie powinno być jej udziałem. My jako Fundacja Adopcje Malamutów postaramy się sfinansować zabieg sterylizacji przed adopcją.
Mgiełka może zamieszkać w domu z dziećmi. Jest łowna, więc małe zwierzęta odpadają. Dogaduje się z niewielką suczką rezydentką.
Polecamy ją raczej do domu z ogrodem. Jest niesamowicie kontaktowa i tęskni za ludźmi, co powoduje że bardzo płacze – uszy sąsiadów mogą tego nie znieść. Nie wiemy czy będzie umiała zostać sama w mieszkaniu.Bardzo możliwe że przy stałym kontakcie z ludźmi, regularnych spacerach się wyciszy. Bardzo mile widziany również dom tymczasowy.
To psina, która niczym nie zawiniła. Nie takie jest przeznaczenie północniaka – wycieczki na własną łapę, uwiązanie i ciągły płacz w cichej skardze na swój los.
Suczka jest zaszczepiona p. wściekliźnie. Przebywa 15 km od Ostrołęki.
Z góry dziękujemy za oferty na łańcuch i do kojca.

Kontakt:
Kasia : 660 -716- 564

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz podpisanie umowy.

Adoptowana: 22. 10. 2017 r.