Dejla


IMIĘ Dejla
PŁEĆ Suka
WIEK pies dojrzały (3-6 lat)
PIES AKTUALNIE PRZEBYWA w hotelu dla psów
WOJEWÓDZTWO dolnośląskie
SZCZEPIENIE tak
ODROBACZENIE tak
PŁODNOŚĆ sterylizowana
STOSUNEK DO DZIECI pozytywny
STOSUNEK DO PSÓW zróżnicowany, więcej w opisie poniżej
STOSUNEK DO KOTÓW zróżnicowany, więcej w opisie poniżej
KONTAKT Z OPIEKUNEM PSA Martyna Parczewska, tel: 608 286 295
EMAIL OPIEKUNA martyna@adopcjemalamutow.pl
OPIEKUNOWIE WIRTUALNI (utrzymujący psa) Monika W. ; Ania W.
JEŚLI CHCIAŁBYŚ WSPIERAĆ UTRZYMANIE TEGO PSA Zadeklaruj comiesięczną wpłatę

DEJLA – to około 10 – letnia, piękna panna w typie rasy alaskan malamute.
Drogi Dejli i wolontariuszy Fundacji Adopcje Malamutów przecięły się pierwszy raz w roku 2010, wówczas znalazła kochający dom, w którym spędziła 4 lata, jednak życie jak to życie płata figle …

Dejla to suczka bardzo kontaktowa, wesoła i aktywna, która potrzebuje troskliwego i jednocześnie konsekwentnego opiekuna, Dejla to wielki łasuch skutecznie broniący zasobów.

Preferowany dom z ogrodem, bez małych dzieci i innych zwierząt. Dejla nie wymaga dużej aktywności ruchowej. Jest typem psa spacerowego.

Niestety , czas mija, a nasza księżniczka jest coraz starsza. Przez 4 lata nie udało się znaleźć wymarzonego domu, który umiałby sobie poradzić z jedzeniowym amokiem Dejli. Suczka znakomicie zaaklimatyzowała się w hoteliku, pokochała swoją opiekunkę. Kierując się jej dobrem Zarząd Fundacji podjął decyzję o rezygnacji z adopcji. Dejla pozostanie z nami jako rezydentka FAM.

Jeśli chcesz wspomóc Dejlę – zostań jej Wirtualnym Opiekunem – pomóż w zgromadzeniu środków na utrzymanie,i opiekę weterynaryjną. wypełnij deklarację Wirtualnego Opiekuna.